Spotkanie z przedstawicielami Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej na Wydziale Nauk Społecznych

06.03.2020 - 14:13 aktualizacja 06.03.2020 - 14:15
Redakcja: violettakulik

W dniu 3 marca 2020 r. na Wydziale Nauk Społecznych zorganizowany został „Dzień z NAWA”. Spotkanie zostało otwarte przez JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. dr. hab. Andrzeja Kowalczyka oraz z zastępcę dyrektora NAWA – Panią Agnieszkę Stefaniak-Hrycko.

Przedstawiciele Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej zaprezentowali swoją ofertę programową z obszarów wymiany akademickiej i współpracy międzynarodowej.

W spotkaniu wzięło udział 186 osób, w tym 10 przedstawicieli władz śląskich uczelni. Uczestnikami wydarzenia byli naukowcy, dydaktycy, przedstawiciele uczelnianych działów projektów, działów współpracy z zagranicą, działów ds. umiędzynarodowienia, biur ewaluacji, działów spraw studenckich i działów badań.

Lista reprezentowanych uczelni:

Śląsk: