Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Nauk Społecznych

Badanie nt. COVID19

12.05.2020 - 09:38 aktualizacja 12.05.2020 - 09:40
Redakcja: violettakulik

Zapraszamy do udziału w badaniu, prowadzonym przez Instytut Psychologii i Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jego celem jest poznanie Państwa opinii na temat ograniczeń nakładanych na mieszkańców krajów objętych pandemią SARS-CoV-2. Celem tych zakazów i nakazów jest ograniczenie liczby osób zakażonych i zarządzanie sytuacją kryzysową wywołaną pandemią. Nasze badanie jest próbą ustalenia związków pomiędzy akceptacją ograniczeń związanych z pandemią, a szeregiem postaw i preferencji politycznych oraz innych cech indywidualnych.
Zaproszenie do udziału w naszym badaniu jest skierowane wyłącznie do osób pełnoletnich. Badanie jest w pełni anonimowe, a udział w nim jest dobrowolny.
Kwestionariusz składa się z szeregu stwierdzeń, z dołączonymi do nich odpowiedziami. Uczestnik badania ustosunkowuje się do tych stwierdzeń przez zaznaczenie jednej z odpowiedzi. W tym kwestionariuszu nie ma odpowiedzi dobrych i złych – wszystkie odpowiedzi są poprawne, gdyż odzwierciedlają Państwa opinie.

ANKIETA: https://el.us.edu.pl/ankiety/index.php/691329?lang=pl

return to top