Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Społecznych

Zgłoszenia do nowej edycji programu Student Buddy Support

25.05.2022 - 07:50 aktualizacja 25.05.2022 - 07:50
Redakcja: violettakulik

Zgłoszenia do nowej edycji programu Student Buddy Support przyjmujemy tylko do 10 czerwca!

Jeśli jesteś osobą, która lubi spotykać się z innymi, jesteś ciekaw/a punktu widzenia drugiej osoby i cechuje Cię cierpliwość i empatia, zapraszamy Cię do udziału w unikatowym programie Student Buddy Support. Dzięki zaangażowaniu w ten projekt, możesz wzmocnić swoje kompetencje i zdobyć nowe doświadczenia, przy okazji robiąc coś pożytecznego dla innych.

Poszukujemy studentów, którzy podejmą się roli Ambasadora Dostępności (Buddy’ego) na swoim Wydziale w ramach realizacji programu Student Buddy Support. Celem programu jest utworzenie sieci wsparcia studenckiego. W tym celu spośród studentów każdego wydziału zostaną wybrani 2 przedstawiciele pełniący w danym roku akademickim rolę Ambasadorów Dostępności (Buddy’ich), którzy korzystając z wcześniejszych szkoleń oraz bieżącego wsparcia merytorycznego psychologów i prawników, będą wspierać innych studentów w formie poradnictwa i informacji w zakresie spraw związanych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz zdrowiem psychicznym.

Szczegółowe informacje o programie, oraz link do formularza zgłoszeniowego znajdują się tutaj: https://www.duo.us.edu.pl/pl/aktualnosci/nabor-do-programu-student-buddy-support-0

return to top