„Trawa jest niebieska. O mózgu, zmysłach i sposobach postrzegania świata”- autorstwa studentki Wiktorii Moczarskiej

13.11.2023 - 09:13 aktualizacja 14.11.2023 - 22:05
Redakcja: violettakulik

Czy wiecie, że mózgi ludzi posiadają indywidualne, niepowtarzalne cechy, przez co każdy z nas może postrzegać rzeczywistość nieco inaczej?

„Trawa jest niebieska. O mózgu, zmysłach i sposobach postrzegania świata” to książka dla dzieci w wieku od lat 6, która łączy wiedzę naukową z humorystycznymi ilustracjami. Autorką jest studentka II stopnia Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych UŚ – Wiktoria Moczarska, która naukowo interesuje się relacją człowieka z psem, neurobiologią i EEG. Hobbystycznie tworzy ilustracje i spełnia się artystycznie.

Książka jest dedykowana młodszym odbiorcom, a także opiekunom  i nauczycielom, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z mózgiem i filozofią.

Link do pobrania darmowej wersji EBOOK: https://tiny.pl/c4swc