Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Wielkie Badanie Kompetencji dla Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych

24.03.2020 - 19:40 aktualizacja 24.03.2020 - 19:44
Redakcja: jp

Drodzy Studenci,

w poniedziałek na Waszych skrzynkach mailowych pojawiła się informacja o Wielkim Badaniu Kompetencji, które możecie wykonać zdalnie!
Aby skorzystać z tej możliwości i poznać swoje umiejętności w 4 obszarach wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:
Jeżeli jesteś studentem drugiego roku lub wyżej i w ramach przerwy chcesz sprawdzić swoje kompetencje wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Zarejestruj się do wzięcia udziału w badaniu  https://formularze.us.edu.pl/kompetencje
  1. Wydrukuj plik formularza zgłoszeniowego, złóż swój odręczny podpis w wyznaczonych miejscach (może być to również podpis w wersji elektronicznej) http://bk.us.edu.pl/sites/bk.us.edu.pl/files/imce/www/studia_i_co_dalej_-_podpisy.pdf
  1. Wyślij nam skany lub dobrej jakości zdjęcia podpisanych dokumentów na adres bk@us.edu.pl w tytule maila wpisując „Wielkie Badanie Kompetencji – WNŚiT”
  1. Wejdź na stronę us.eduportal.pl i zaloguj się (loginem jest Twój numer indeksu, a hasło to kompetencje2020)
  1. Wypełnij test kompetencji, a jeśli jesteś chętny – również test talentów, który pomoże wskazać obszary Twoich predyspozycji!
  1. Po wypełnieniu testu otrzymasz raport w wersji elektronicznej na podany przez Ciebie adres email (jeżeli chcesz dodatkowo otrzymać certyfikat potwierdzający uzyskane wyniki, będziesz mógł go odebrać w Biurze Karier po przywróceniu zajęć dydaktycznych)
  1. Jeżeli chcesz skonsultować swoje wyniki, skontaktuj się z Małgosią Biylnik – doradcą i coachem kariery dla Twojego wydziału malgorzata.biylnik@us.edu.pl)!

Studentów pierwszego roku studiów I stopnia zapraszamy do odwiedzania naszych mediów społecznościowych – przygotowaliśmy dla Was podcast, ciekawe kursy i szkolenia, z  których możecie skorzystać online i wiele więcej!
Odwiedźcie nas na  https://www.facebook.com/biurokarier oraz https://www.instagram.com/biurokarier_us/!

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dobrego dnia!
Zespół Biura Karier UŚ

return to top