Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Zimowy Zjazd Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego | 9.12.2023 r.

10.10.2023 - 13:51 aktualizacja 10.10.2023 - 14:42
Redakcja: jp

Serdecznie zapraszamy na nadchodzący Zjazd Zimowy Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego który odbędzie się  9. grudnia 2023 r. na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego. Jest to ważne wydarzenie w dziedzinie chemii i nauk pokrewnych w Polsce, kierowane do młodych naukowców oraz studentów.

Zjazd Zimowy Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego to ogólnopolska konferencja cykliczna, która odbywa się od ponad 20 lat. Tematyka konferencji jest niezwykle szeroka, obejmując zarówno zagadnienia ogólnochemiczne, jak i te związane z chemią i biologią, medycyną, technologią chemiczną, fizyką oraz nanotechnologią. Wydarzenie to gromadzi najzdolniejszych studentów i doktorantów z różnych uczelni wyższych w Polsce, dając im możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji.

Jednym z istotnych elementów konferencji jest udział zaproszonych gości reprezentujących świat przemysłu, firmy oraz instytucje pożytku publicznego. To doskonała okazja dla uczestników do nawiązywania kontaktów zawodowych i rozszerzania swoich horyzontów.

Nie można też zapomnieć o roli konferencji w umożliwianiu młodym chemikom nawiązywania kontaktów naukowych poprzez prezentacje i referaty znanych polskich chemików. To doskonałe środowisko do konsolidacji środowiska naukowego i inspiracji.


Informacje Organizatora

Rejestracja
na wydarzenie  można się rejestrować od 9-23 października lub do wyczerpania miejsc. Link do formularza: Zjazdy SMPTChem-Formularz Rejestracyjny

Strona konferencji
Zjazdy SMPTChem – Łączymy w pasji do nauki!

Zapraszamy

Plakat promujący konferencję
return to top