Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Perspektywy Women in Tech Summit 2024 | Zaproszenie dla studentek i studentów

15.05.2024 - 22:08 aktualizacja 16.05.2024 - 09:31
Redakcja: jp
Tagi: perspektywy, women in tech summit

Drogie Studentki i drodzy Studenci

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Perspektywy Women in Tech Summit 2024 – największą technologiczną konferencję w Polsce, a zarazem największe wydarzenie dla kobiet w technologii i IT w Europie. To wspaniała okazja, aby się  spotkać i porozmawiać z 10 000 uczestniczek i uczestników z 80 krajów, 500 prelegentami i mentorami z całego świata oraz 100 najbardziej innowacyjnymi firmami technologicznymi z Polski i za granicy. 

Jeśli studiujesz na kierunku technologicznym lub informatycznym, organizatorzy mają dla Ciebie bezpłatne bilety na to wydarzenie. Aby dostać darmowy bilet studencki poprosimy o zaaplikowanie przez formularz grantowy (podając nazwę uczelni, którą reprezentujesz i swój kierunek studiów). .

Uwaga
Dla 5 wybranych studentek Władze UŚ i WNSiT pokryją koszty uczestnictwa w wydarzeniu związane z noclegiem oraz podróżą. Wypełnij formularz i uzasadnij, dlaczego to musisz być TY!
wypełnij formularz wewnętrzny

Czas na rejestrację wewnętrzną upływa w niedzielę 19 maja o północy!

Jeśli jeszcze się wahasz, obejrzyj na relację z edycji w 2022 r. i w 2023 r., w których wzięli udział studenci WNSiT: Women In Tech Summit 2022 | FotorelacjaStudenci na Women In Tech Summit 2023 | Fotorelacja .

Nie przegap szansy na udział w tak ważnym wydarzeniu o kobietach w technologii i IT, skorzystaj z możliwości czerpania inspiracji, wiedzy i nawiązywania kontaktów w międzynarodowym środowisku.

Do zobaczenia na Perspektywy Women in Tech Summit 2024!

return to top