Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Poniedziałek z IT | eq system | Uczenie maszynowe w firmie informatycznej

18.10.2023 - 11:40, aktualizacja 19.10.2023 - 13:51
Redakcja: jp

Prowadzący 

O spotkaniu

Uczenie maszynowe w firmie informatycznej. Poznaj praktyczne podstawy Machine learningu i sprawdź jak to się robi w eq system.

Spotkanie wprowadzające do podstaw uczenia maszynowego. Uczestnicy dowiedzą się, czym jest uczenie nadzorowane i nienadzorowane, jakie są różnice między algorytmami klasyfikacji i regresji oraz jakie są najpopularniejsze biblioteki do uczenia maszynowego.
Nie zabraknie także case study z życia eq system, a w roli głównej machine learning w ramach sztucznej inteligencji.

Opis firmy

Od 1991 roku eq system doradza, tworzy i wdraża rozwiązania informatyczne w zakresie kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Nasz autorski system XPRIMER służy optymalizacji procesów w zakresie zarządzania produkcją i personelem. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, reprezentującymi sektor produkcyjny, usługowy i handlowy.

Z roku na rok rośniemy w siłę i poszerzamy swoje struktury. Tempo naszego rozwoju jest efektem zespołowej pracy ponad 200 zdolnych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w naszych pracowników i chętnie w nich inwestujemy. Stawiamy przed nimi wyzwania, bo wiemy, że razem będziemy w stanie sprostać każdemu z nich.

Zapraszamy na spotkania, podczas których będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów w zakresie tworzenia oprogramowania i wspierać Cię w budowaniu kompetencji przydatnych na rynku pracy.

Link do spotkania

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join…

return to top