Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Poniedziałek z IT | eq system | Wdrażanie systemów informatycznych. Programowanie, testowanie, analiza i doradztwo – czyli co daje połączenie każdego z nich w jedno stanowisko.

20.10.2022 - 13:21, aktualizacja 26.10.2022 - 10:37
Redakcja: jp
Tagi: poniedziałek z IT

Prowadzący 

Przemysław Marek – dyrektor Działu Wdrożeń

O spotkaniu

Wdrażanie systemów informatycznych. Programowanie, testowanie, analiza i doradztwo – czyli co daje połączenie każdego z nich w jedno stanowisko.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowany całościowy proces wdrażania oprogramowania oraz rola wdrożeniowca systemów, który dzięki swojej elastyczności i podejściu biznesowemu jest niezbędnym ogniwem każdego projektu. Na spotkaniu z ekspertem poruszony zostanie także temat wagi roli wdrożeniowca z perspektywy programisty i testera w procesie produkcji oprogramowania. Omówione będą kwestie jego umiejętności technicznych (w tym konkretnych narzędzi i języków programowania) oraz interpersonalnych.

Kompetencje specjalistyczne Wdrożeniowca IT:

  • Zgłaszanie błędów i usprawnień.
  • IKZ.

Opis firmy

Od 1991 roku eq system doradza, tworzy i wdraża rozwiązania informatyczne w zakresie kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Nasz autorski system XPRIMER służy optymalizacji procesów w zakresie zarządzania produkcją i personelem. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, reprezentującymi sektor produkcyjny, usługowy i handlowy.

Z roku na rok rośniemy w siłę i poszerzamy swoje struktury. Tempo naszego rozwoju jest efektem zespołowej pracy ponad 200 zdolnych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w naszych pracowników i chętnie w nich inwestujemy. Stawiamy przed nimi wyzwania, bo wiemy, że razem będziemy w stanie sprostać każdemu z nich.

Zapraszamy na spotkania, podczas których będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów w zakresie tworzenia oprogramowania i wspierać Cię w budowaniu kompetencji przydatnych na rynku pracy.

Link do spotkania

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join…

return to top