Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Poniedziałek z IT | Keywords Studios | Rozwój w obszarze QA – co przyniesie przyszłość?

07.11.2022 - 09:42, aktualizacja 07.11.2022 - 09:42
Redakcja: jp
Tagi: poniedziałek z IT

Jakub Lipiec
kontakt: jlipiec@keywordsstudios.com

Matylda Mizera
kontakt: mmizera@keywordsstudios.com

O spotkaniu

Rozwój w obszarze QA – co przyniesie przyszłość?

Program:

Podczas wykładu poznasz jakie możliwości rozwoju proponuje branża gier wideo? Co trzeba zrobić, aby zostać Project Managerem?

Opis firmy

Największa firma branży gier wideo na Śląsku. Keywords Studios ma ponad 70 studiów w 23 krajach na 5 kontynentach. W największym w Europie katowickim oddziale ponad 1100 pracowników z ponad 50 narodowości testuje gry wideo pod względem funkcjonalnym i lokalizacyjnym oraz zapewnia wsparcie graczom z całego świata. Firma cały czas aktywnie rekrutuje nowe osoby umożliwiając pracę stacjonarną w nowoczesnym biurowcu w centrum Katowic, a na wybranych stanowiskach również zdalną – z dowolnego miejsca w kraju.

Link do spotkania