Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Poniedziałek z IT | Keywords Studios | Self-coaching jako droga do sukcesu w branży gamingowej i w życiu prywatnym

22.12.2022 - 12:29, aktualizacja 06.02.2023 - 10:39
Redakcja: jp
Tagi: poniedziałek z IT

Ewelina Szulik
kontakt: eszulik@keywordsstudios.com
PS Assistant Coordinator

O spotkaniu

Self-coaching jako droga do sukcesu w branży gamingowej i w życiu prywatnym

Program:

Czy jesteś jedną z osób, które zastanawiają się nad tym, czy pasujesz do danego miejsca zamiast pomyśleć nad tym czy na prawdę chcesz być jego częścią?

Czy zastanawiasz się jak efektywnie przedstawić siebie na rozmowie rekrutacyjnej i pozostać w zgodzie ze sobą?

Czy naprawdę wiesz czego oczekujesz od siebie i swojej ścieżki kariery?

W trakcie tych warsztatów dowiesz się jak poznać własne wartości i wykorzystać je do maksymalnego rozwoju na swojej ścieżce edukacji i kariery.

Opis firmy

Największa firma branży gier wideo na Śląsku. Keywords Studios ma ponad 70 studiów w 23 krajach na 5 kontynentach. W największym w Europie katowickim oddziale ponad 1100 pracowników z ponad 50 narodowości testuje gry wideo pod względem funkcjonalnym i lokalizacyjnym oraz zapewnia wsparcie graczom z całego świata. Firma cały czas aktywnie rekrutuje nowe osoby umożliwiając pracę stacjonarną w nowoczesnym biurowcu w centrum Katowic, a na wybranych stanowiskach również zdalną – z dowolnego miejsca w kraju.

Link do spotkania