Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Poniedziałek z IT | Python i programowanie urządzeń wbudowanych – na przykładzie Squid Game

15.03.2022 - 18:24, aktualizacja 31.03.2022 - 11:42
Redakcja: adrianmachulec
Logo_Sii

Prowadzący

Paweł Czapiewski- Absolwent Karlsruher Institut für Technologie (Niemcy) i Politechniki Gdańskiej (Polska). Ma kilkuletnie doświadczenie w różnorodnych projektach jako programista i tester w następujących językach programowania: Java, C, C++, C# i Pythonie. Trener umiejętności technicznych w Sii, prowadzi także wykłady dla studentów informatyki z Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

O spotkaniu

Kodowanie na żywo prototypu lalki z serialu Squid Game. Podczas sesji zostanie zaprezentowany przykład użycie Pythona do programowania urządzenia wbudowanego, obsługa kamery i sztucznej inteligencji w przetwarzaniu obrazu.

Opis firmy

Sii Polska: 15 lat na rynku, 7000 ekspertów, 1 miliard złotych przychodu, 7-krotny tytuł Great Place to Work –, najszybciej rozwijającą się firmę IT, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii przemysłowej w Polsce. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata. Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, czyli Power People. Sii posiada swoje biura w 14 lokalizacjach w Polsce, w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Bydgoszczy, Pile, Częstochowie, Białymstoku i Gliwicach. Więcej na www.sii.pl

Link do spotkania

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join

return to top