Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Szkolenie dla pracowników | Modelowanie 2D lub 3D w środowisku Autodesk

06.05.2022 - 14:28, aktualizacja 06.05.2022 - 14:30
Redakcja: jp

W dniach od 06.05.2022 r. do 20.05.2022 r. rusza nabór na szkolenie z modelowania 2D lub 3D w środowisku Autodesk i umiejętności czytania dokumentacji technicznej maszynowej, dla pracowników kadry dydaktycznej Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych UŚ w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach POWR.03.05.00-00-Z117/17-00 Zadanie 8 Podnoszenie kompetencji dydaktycznych kadry US [MODUŁ 6]”

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji dydaktycznych pracowników Uniwersytetu Śląskiego kształcących na kierunkach inżynierskich z modelowania 2D lub 3D w systemach CAD z wykorzystaniem środowiska AutoCad/Inventor  oraz nabycie umiejętności czytania dokumentacji technicznej maszynowej. Uczestnicy przed rozpoczęciem kursu podejmują decyzję o wyborze oprogramowania.

Zakres szkolenia

Zakres szkolenia to dwa stopnie zaawansowania.
Ważne: Z potwierdzeniem w postaci załącznika 1b wypełnionym, zeskanowanym i zapisanym w .pdf proszę przesłać informację, które oprogramowanie Państwa interesuje AutoCad czy Inventor. By ułatwić kontakt z prowadzącymi szkolenie w zgłoszeniu proszę podać numer telefonu.

Informacje o szkoleniu

Prowadzący: Prowadzący szkolenie NOVA Centrum .
Adres szkolenia: Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych, platforma e-learningowa lub stacjonarnie ul. Będzińska 39, Sosnowiec.
Forma szkolenia: zależeć będzie od sytuacji epidemicznej i woli uczestników.
Termin: ustalony po zebraniu grupy z prowadzącym.

Chętne osoby proszone są o wysłanie wypełnionego formularza na adres e-mail piotr.duda@us.edu.pl do dnia 20.05.2022 r.