Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych na 7. Śląskim Festiwalu Nauki

12.12.2023 - 09:40, aktualizacja 12.12.2023 - 13:06
Redakcja: jp

Śląski Festiwal Nauki – Wszystkie drogi prowadzą do wiedzy.

Śląski Festiwal Nauki dobiegł końca. To były 3 dni pełne fascynujących odkryć, inspirujących wykładów i niesamowitych doświadczeń.

🚀 Spotkania z pasjonującymi naukowcami Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych otworzyło Wam drzwi do świata fascynującej wiedzy. Dowiedzieliście się o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie nauki, technologii, medycyny.

🧠 Niezliczone prezentacje, warsztaty i pokazy sprawiły, że nauka stała się dostępna dla każdego, niezależnie od wieku czy poziomu wiedzy. Dzieciaki miały okazję zdobywać nowe umiejętności poprzez zabawę, a dorośli mogli zgłębiać tajniki najnowszych odkryć.

🌏 Ważnym elementem Festiwalu była rozmowa o odpowiedzialności społecznej nauki. Poruszaliśmy tematy związane z ochroną, zrównoważonym rozwojem i etyką w badaniach naukowych.

👏 Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Dzięki Waszemu zainteresowaniu nauką festiwal był prawdziwie niezapomnianym przeżyciem.

🌈 Niech ta fascynująca podróż po świecie nauki będzie dla nas wszystkich źródłem nowej wiedzy, inspiracji i motywacji do dalszego odkrywania tajemnic otaczającego nas świata.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział.
Do zobaczenia na kolejnej 8. edycji

Fot.: Agnieszka Nowak-Brzezińska, Aneta Szczygielska-Łaciak, Marcin Łaciak, Jolanta Makowska, Grzegorz Machnik

Przeżyjmy TO jeszcze raz

1. Matematyka to herstoria, czyli o fascynujących liczbach takich jak