Zasady usprawiedliwiania nieobecności wynikających z zaangażowania w ŚFN

30.11.2022 - 10:04 aktualizacja 30.11.2022 - 10:04
Redakcja: martarekosiewicz

W związku z organizacją Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE decyzją dr Katarzyny Tryndy, prof. UŚ, Prorektor ds. kształcenia i studentów nieobecności w dniach 4-5 grudnia 2022 roku na zajęciach dydaktycznych pracowników i studentów aktywnie uczestniczących w Festiwalu będą usprawiedliwione.

Podstawą usprawiedliwienia będzie zaświadczenie wydane przez organizatorów wydarzenia.

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE to największe w Polsce wydarzenie promujące naukę, ale też jedno z najważniejszych wydarzeń w ramach przygotowań stolicy województwa śląskiego do pełnienia funkcji Europejskiego Miasta Nauki w roku 2024.

Serdecznie zachęcamy pracowników i studentów do aktywnego zaangażowania się w tę inicjatywę.