V edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawniczych Zawodów Zaufania Publicznego

30.10.2023 - 09:35 aktualizacja 30.10.2023 - 09:35
Redakcja: izabelamaculewicz

Zapraszamy do wzięcia udziału w V edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawniczych Zawodów Zaufania Publicznego pt. „Dostęp do prawniczych zawodów zaufania publicznego” która odbędzie się 14.12.2023 r. na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu.

Tegoroczna edycja konferencji będzie odnosić się do stosowanych w polskim prawie systemów reglamentacyjnych, a także do sformułowania na podstawie ich analizy wniosków de lege ferenda w tym zakresie. Zakończenie obrad zwieńczy zwyczajowo przyjęta publikacja pokonferencyjna.

Szczegółowy plan wydarzenia oraz link do zgłoszenia dostępne są w poniższym pliku: https://us.edu.pl/wydzial/wpia/wp-content/uploads/sites/19/Bez-kategorii/Zaproszenie-konferencja-ZZP-Torun-2023-003.pdf