Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Prawa i Administracji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

X Narciarski Puchar Lekarzy, Farmaceutów i Prawników SKIM&L CUP 2024

05.12.2023 - 10:28 aktualizacja 05.12.2023 - 10:28
Redakcja: izabelamaculewicz

Organizatorzy zawodów tj. Śląska Izba Lekarska, Śląska Izba Aptekarska, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach, Izba Adwokacka w Bielsku -Białej i Stowarzyszenie POLSKIMED mają przyjemność zaprosić lekarzy, farmaceutów i prawników, a także stażystów, aplikantów oraz studentów tych profesji, do udziału w X Narciarskim Pucharze Lekarzy, Farmaceutów i Prawników SKIM&L CUP 2024, który odbędzie się w dniach 12 –14 stycznia 2024 roku na stoku Czarny Groń w Rzykach (www.czarnygron.pl).


W ramach zawodów przewiduje się następujące konkurencje narciarskie:

  • piątek – slalom o godz. 17.00, z kolacją na stoku,
  • sobota – slalom gigant o godz. 9.00, – snowboard, slalom równoległy,
  • konferencja naukowa o godz. 16.00,
  • bankiet od godz. 20.00,
  • niedziela – zawody narciarskie dla dzieci.

Drugiego dnia odbędzie się konferencja naukowa „Medycyna – Sport – Prawo”. Centrum konferencyjne znajduje się w Hotelu Czarny Groń w Rzykach, Osiedle Praciaki 91.

 

Regulamin zawodów oraz ich harmonogram umieszczone zostaną na stronach samorządowych i Stowarzyszenia POLSKIMED. Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej liczby zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od liczby uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany w regulaminie zawodów (co do kategorii wiekowych i dyscyplin).

 

Wydawanie numerów startowych w biurze zawodów w piątek w Hotelu Czarny Groń oraz dodatkowo każdego dnia zawodów na stoku (biuro zawodów przy wyciągu).


Wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów medycznych i prawniczych, a także stażystów, aplikantów 
 oraz studentów tych profesji zainteresowanych udziałem w SKIM&L CUP 2024 prosimy o przesyłanie zgłoszeń  za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego https://forms.gle/73v9CTwPEURcBX9T9 w terminie do dnia 02.01.2024 roku.


Studenci zaznaczają w formularzu okienko stażysta albo aplikant w zależności od kierunku studiów.


Wpisowe wynosi odpowiednio:

  • 350 zł – obejmuje uczestnictwo w zawodach, posiłek na stoku i bankiet,
  • 280 zł – stażyści, aplikanci, studenci, dzieci od 14 roku życia,
  • 250 zł – osoby towarzyszące na bankiecie nie uczestniczące w zawodach.

Wpłaty wpisowego do dnia 2 stycznia 2024 roku na konto: Polskie Stowarzyszenie Narciarskie Lekarzy POLSKIMED 79 1050 1399 1000 0090 3131 0635. W przypadku dokonania zgłoszenia po terminie wpisowe wzrasta o 50 zł.

 

Rezerwacja miejsc hotelowych w „Hotelu  Czarny Groń” w Rzykach w promocyjnej cenie do dnia 16.12.2023 r. na hasło SKIMIL 2024. Karnety na stok sprzedawane będą zawodnikom SKIMIL CUP  2024 w dniu zawodów z upustem.


W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe na poniższe adresy mailowe:

Farmaceuci: manka.krzysiek@gmail.com

Lekarze:      mariuszsmolik@gmail.com

Prawnicy:    pzarzecki@kancelariazarzecki.pl

 

Szczegółowe informacje na temat zawodów będą zamieszczane na stronach internetowych Śląskiej Izby Lekarskiej, Śląskiej Izby Aptekarskiej, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej oraz Stowarzyszenia POLSKIMED.


Serdecznie zapraszamy!

return to top