Europejski Letni Kurs 2024 #TacklingCurrentWorldCha(lle)nges w Otzenhausen

15.03.2024 - 08:22 aktualizacja 15.03.2024 - 08:22
Redakcja: izabelamaculewicz

Europejski Kurs Letni 2024 pt. „Tackling Current World Challenges” (Sposoby na sprostanie wymaganiom współczesnego świata) organizowany przez Europa-Institut Saarbrücken we współpracy z Akademią Europejską w Otzenhausen, Fundacją ASKO Europa i Europejskim Sojuszem Uniwersyteckim Transform4Europe, odbędzie się w dniach 29 lipca – 7 sierpnia 2024 roku w Akademii Europejskiej w Otzenhausen.

#TacklingCurrentWorldCha(lle)nges dotyczy szerokiego spektrum zmian politycznych, prawnych i gospodarczych w Unii Europejskiej, a także obejmuje wycieczki do Strasburga, Luksemburga, Trewiru i Saarbrücken. Opłata za kurs wynosi 990 euro w skład której wchodzi opłata programowa, wycieczki terenowe, pełne wyżywienie i zakwaterowanie podczas trwania kursu letniego. Opłata nie obejmuje kosztów podróży do/z Otzenhausen.

Termin składania wniosków upływa 15 kwietnia 2024 roku.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://europainstitut.de/esc.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: esc@europainstitut.de.

logo z zieloną sową