„Zaplanuj swoją karierę” Warsztaty Rozwoju Zawodowego

17.11.2023 - 13:03, aktualizacja 17.11.2023 - 13:48
Redakcja: izabelamaculewicz

Serdecznie zapraszamy studentów wszystkich kierunków Wydziału Prawa i Administracji do wzięcia udziału w warsztatach pt. „Zaplanuj swoją karierę” które odbędą się 21 listopada 2023 roku o godzinie 10.00 w sali nr. 3.46, a poprowadzi je HR Manager Justyna Piekarczyk z Kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak.

Wśród poruszanych na spotkaniu zagadnień znajdą się:

• Budowanie profesjonalnego wizerunku w social mediach,
  • Co jak nie toga?
  • Jak zwrócić uwagę rekrutera na swoje CV,
  • Najczęściej popełniane błędy w CV,
  • Kiedy i gdzie zacząć praktyki zawodowe,
  • Jakie zadania czekają na praktykach w kancelarii,
  • Ścieżka kariery zawodowej od praktykanta do Partnera w kancelarii prawnej.

Tematem przewodnim trwających półtorej godziny warsztatów będzie rozwój zawodowy po ukończeniu studiów prawniczych. Poruszone zostaną kwestie tego, w jakim momencie najlepiej rozpocząć praktyki zawodowe, jak odnaleźć pasję do konkretnej dziedziny prawa oraz jakie są kluczowe kompetencje decydujące o możliwości podjęcia współpracy z kancelariami prawnymi.

Zapisy potrwają do poniedziałku 20 listopada 2023 roku do godziny 14.00. Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą zapisywać się osobiście u Pani Izabeli Maculewicz, pokój 39 (parter) lub mailowo wysyłając zgłoszenie na adres: izabela.maculewicz@us.edu.pl. Pula wolnych miejsc 25.

Zachęcamy do udziału wszystkich studentów którzy stoją przed dylematami jak zaplanować swoją ścieżkę kariery i zdecydować, jakimi chcą być prawnikami.