Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Konkurs dla studentów na artykuł naukowy

16.01.2024 - 14:17 aktualizacja 16.01.2024 - 14:18
Redakcja: Krzysztof Kasprzyński
ręce podtrzymujące kule ziemską
Cześć Studenci!
Mamy dla Was wyjątkową okazję.
Podzielcie się swoimi przemyśleniami na jeden z ważniejszych tematów dzisiejszych czasów czyli – zrównoważonego rozwoju i europejskiego zielonego ładu! 🌎🌿
Dlaczego warto wziąć udział?
1. Nagrody! Czekają na Was atrakcyjne nagrody, które dodadzą blasku Waszej ścieżce naukowej!
Autor/ka najciekawszej pracy – zostanie zaproszony/a do odwiedzenia Parlamentu Europejskiego przez prof. Jerzego Buzka. Ponadto przyznane zostaną wyróżnienia.
2. Wpływ na przyszłość! Wasze badania mogą być krokiem w stronę bardziej zrównoważonego i ekologicznego społeczeństwa. 💧😉
Jak wziąć udział?
1. Napisz artykuł eksplorujący idee zrównoważonego rozwoju i/lub europejskiego zielonego ładu.
2. Wypełnij kartę zgłoszeniową i wyślij elektronicznie wraz z artykułem na adres hk@buzek.pl do 18.02.2024 r.
Zapraszamy Was do aktywnego udziału w kształtowaniu przyszłości! 🌏💙
Podzielcie się tą wiadomością, abyśmy mogli dotrzeć do jak największej liczby studentów!