Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

„Katastrofa klimatyczna i zagrożenia środowiskowe” – konferencja naukowa

09.12.2021 - 12:07 aktualizacja 15.03.2022 - 08:29
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: ekologia, katastrofa klimatyczna, konferencja, ochrona środowiska, środowisko, zagrożenia

Uniwersytet Śląski w Katowicach, Bielsko-Bialski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Europe Direct Śląskie organizują konferencję naukową pt.:

„Katastrofa klimatyczna i zagrożenia środowiskowe; nowe wyzwania dla edukacji w kontekście rozwijania kompetencji kluczowych i realizacji priorytetów Ministerstwa Edukacji i Nauki w roku szkolnym 2021/2022”
.

Wydarzenie odbędzie się 16 grudnia 2021 roku zdalnie. Na konferencję obowiązują zapisy.

Uroczyste rozpoczęcie konferencji nastąpi o godzinie 16.15. Uczestników powitają prorektor ds. kształcenia i studentów dr Katarzyna Trynda, prof. UŚ oraz dyrektor Bielsko-Bialskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli dr Agnieszka Herma.

W programie wydarzenia przewidziano wykłady i warsztaty. Wystąpią m.in. prof. dr hab. Piotr Skubała z Wydziału Nauk Przyrodniczych UŚ oraz Joanna Bojczuk – naczelnik Wydziału Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Data wydarzenia 16 grudnia 2021 r.

Rejestracja wypełnij formularz rejestracyjny

Program wydarzenia pobierz program wydarzenia

Zainteresowanych nauczycieli prosimy o zgłaszanie chęci udziału w konferencji za pośrednictwem formularza.