Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Spotkanie z ekspertami z Sii Polska dla studentów [ONLINE]

27.05.2022 - 07:49 aktualizacja 02.06.2022 - 07:51
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: bioinformatyka, helthcare, it, medycyna, ochrona zdrowia, sii polska, spotkanie
Interesuje Cię bioinformatyka? Zapraszamy!

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Śląskiego na spotkanie z ekspertami z Sii Polska. Będzie to świetna okazja, by osobiście poznać nasz zespół i porozmawiać o ścieżce własnej kariery w prężnie rozwijającej się branży Healthcare.

Kiedy: czwartek 02.06.2022 od godz. 13:00 do 14:30

Gdzie: Spotkanie odbędzie się w formie online za pośrednictwem platformy Microsoft Teams [LINK DO SPOTKANIA]

Podczas spotkania:

• Dowiesz się jak może wyglądać Twoja praca w Healthcare – czyli o opcjach rozwoju w biotechnologii, produkcji farmaceutycznej, CDMO, wsparciu dostawców urządzeń medycznych i tworzeniu oprogramowanie medycznego,
  • Podpowiemy jakie kompetencje warto rozwijać, aby łatwo wejść na rynek,
  • Pokażemy przykłady ciekawych projektów realizowanych przez naszych pracowników,
  • Odpowiemy na pytania dotyczące procesu rekrutacji i zakresu obowiązków w konkretnych projektach

Zapisy na spotkanie za pomocą formularza.

Agenda:

13:00-13:20 Dlaczego rozwój w sektorze medycznym w Sii to dobry wybór? (Małgorzata Wodzisławska, Agnieszka Kłosek)

13:20 – 13:40 Case Management System w projekcie dla Roche (Andrii Melnyk)

13:40-14:00 Studia Biomedical i co dalej? Jak mogą zmienić się plany na życie (Anna Chwatko-Zajkowska)

14:00-14:20 Moja droga do Analizy Biznesowej – jak zostałem Analitykiem IT? (Radosław Grębski)

14:20- 15:00 sesja Q&A i konsultacje z rekrurerem

O Sii Polska:

16 lat na rynku, ponad 7000 ekspertów, 1 miliard złotych przychodu, 7-krotny tytuł Great Place to Work – Sii Polska jest najszybciej rozwijającą się firmą IT, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii przemysłowej w kraju. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata. Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników.

Więcej informacji o sektorze medycznym w Sii Polska znajdziesz TUTAJ.