Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Otwarcie stanicy wodnej 10. Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej im. gen. Mariusza Zaruskiego w Katowicach-Szopienicach

09.06.2022 - 09:02 aktualizacja 09.06.2022 - 09:02
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: harcerska drużyna żeglarska, katowice, otwarcie stanicy wodnej, śląskie centrum wody, wydarzenie, żeglarstwo
11 czerwca na stawie Morawa w Katowicach-Szopienicach odbędzie się otwarcie stanicy wodnej 10. Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej im. gen. Mariusza Zaruskiego w Katowicach-Szopienicach. W trakcie tego wydarzenia (między innymi atrakcjami) nasi pracownicy: dr hab. Andrzej Woźnica, prof. UŚ i dr Bartosz Łozowski zaprezentują możliwości analizy danych pochodzących z badań prowadzonych na Wydziale Nauk Przyrodniczych i w Śląskim Centrum Wody.

Wydarzeniu towarzyszyć będą także gry i animacje dla dzieci, regaty wioślarskie, koncerty, poczęstunek dla gości oraz atrakcje zapewnione przez OSP Katowice-Szopienice i Komendę Miejską Policji w Katowicach.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: https://otwieramystanice.pl/.

Zapraszamy!