Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

V Międzynarodowa Konferencja „Inżynieria i Kształtowanie Środowiska”

08.07.2022 - 08:11 aktualizacja 08.07.2022 - 08:11
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: adaptacja, energetyka, gospodarka, inżynieria środowiska, konferencja, kształtowanie środowiska, rekultywacja, środowisko, technologie

Zapraszamy na międzynarodową konferencję „Inżynieria i Kształtowanie Środowiska”, która odbędzie się w formie zdalnej 13-14.10.2022 r. Jest to piąta konferencja tego typu organizowana w Instytucie Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Termin nadsyłania abstraktów i zgłoszeń mija 5.09.2022 r., natomiast postery w formie elektronicznej można wysyłać do 30.09.2022 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej konferencji lub w załączonym poniżej pliku.

Pliki:

V Międzynarodowa Konferencja „Inżynieria i Kształtowanie Środowiska” – informacje [PL]

V International Conference „Environmental Engineering and Design” – information [ENG]