Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Szkolenie „Nowoczesne laboratorium”

03.10.2022 - 12:24 aktualizacja 03.10.2022 - 12:46
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: badania, laboratorium, metody badawcze, nabór, nauki przyrodnicze, nowoczesne laboratorium, rekrutacja, szkolenie

Od 17 października planowane jest rozpoczęcie szkolenia „Nowoczesne laboratorium – edycja 2”. Na całe szkolenie składa się 7 niezależnych, certyfikowanych monotematycznych modułów na które należy zapisać się z osobna. Można wziąć udział w jednym module, jak i we wszystkich siedmiu. Wszystkie z nich odbędą się w trybie stacjonarnym w Instytucie Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska w Katowicach, na ul. Jagiellońskiej 28.

Szkolenie jest skierowane do studentów związanych z naukami przyrodniczymi i odbędzie się w 10 osobowej grupie. W szkoleniach mogą brać udział studenci, którym do zakończenia kształcenia zostały nie więcej niż 4 semestry.

Nabór prowadzony jest oddzielnie dla każdego szkolenia do 12 października 2022 (załączniki od 1 do 5 oraz bilans kompetencji składane są w jednym egzemplarzu, na załączniku nr 5 proszę wybrać szkolenia, które Państwa interesują). Oryginały dokumentów opatrzone pieczęcią Dziekanatu (zał. nr 1) należy dostarczyć do pokoju 0.35, ul. Bankowa 12. Osoby z niepełnosprawnością mogą złożyć dokumenty w wersji elektronicznej (skan lub zdjęcie podpisanych dokumentów) na adres mailowy juwm.zintegrowane@us.edu.pl, a następnie uzupełnić oryginały w terminie nie późniejszym niż w dniu rozpoczęcia danego szkolenia.

UWAGA! Osoby, które rekrutowały się na te szkolenia w marcu 2022 mogą złożyć jedynie załącznik nr 1 i 5 (wraz z pieczęcią Dziekanatu WNP)

Szczegóły naboru, w tym harmonogram poszczególnych modułów, oraz wymagane do naboru dokumenty, załączone poniżej.

Kontakt:

Dr hab. Mirosław Nakonieczny, prof. UŚ
Koordynator Programu JU-WM
w Instytucie Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska
miroslaw.nakonieczny@us.edu.pl

Dział Projektów
ul. Bankowa 12, p. 2.9 oraz 0.35
tel. 32 359 2173, 32 359 2434

Pliki:

Ogłoszenie o naborze na szkolenie „Nowoczesne laboratorium”
Załącznik nr 1b Formularz zgłoszeniowy

Załącznik nr 2b Deklaracja uczestnictwa