Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

ECO-DEBATA – Studenci jako przyczyna zmian.

28.10.2022 - 09:42 aktualizacja 28.10.2022 - 11:05
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: debata, dyskusja, ekologia, ochrona środowiska, środowisko, zmiany klimatyczne
Interesujesz się ekologią i dbaniem o środowisko? Chcesz dowiedzieć się więcej? A może masz pytania dotyczące zmian klimatu, na które szukasz odpowiedzi?” W imieniu Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego zapraszamy na Eko Debatę, podczas której podejmowane będą tematy bieżących problemów środowiskowych i ich rozwiązań. Tym wydarzeniem chcemy stworzyć przestrzeń dla studentów i studentek do wymiany poglądów i wysłuchania wielu różnych opinii na temat ochrony przyrody i mitygacji zmian klimatycznych. Debata prowadzona będzie w języku angielskim.

Uczestnicy i uczestniczki debaty:

• Anna Kocjan – studentka II stopnia, Wydział Nauk Przyrodniczych
  • Anastasiia Zhigliaeva – studentka I stopnia, Wydział Humanistyczny
  • Małgorzata Bryk – PhD studentka, Wydział Prawa i Administracji
  • Krzysztof Jagła – student I stopnia, Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Czekamy na Was 7 listopada, godz. 15.00 w sali wykładowej Wydziału Przyrodniczego (Bankowa 9, 40-007 Katowice) – dołączcie do nas! Szczegóły na facebooku – https://fb.me/e/24ZoB9lHG

ABY DOŁĄCZYĆ, ZAREJESTRUJ SIĘ:

Organizatorzy:

• Israel Akinlabi (student II stopnia, Wydział Nauk Przyrodniczych, student zagraniczny z Nigerii) – prowadzący debatę
  • Hannah Iwuoha (studentka II stopnia, , Wydział Nauk Przyrodniczych, studentka zagraniczny z Nigerii) – prowadząca debatę
  • Anatolii Lysenko (student I stopnia, Wydział Humanistyczny)
  • Piotr Ziegler (student II stopnia, Wydział Nauk Przyrodniczych)