Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr Paulina Zieleźnik-Rusinowska

08.09.2023 - 11:03, aktualizacja 08.09.2023 - 11:03
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: doktorat, obrona doktorska, postępowanie awansowe, rozprawa doktorska

Dyrektor Instytutu Biologii Biotechnologii i Ochrony Środowiska
i III Komisja ds. Przeprowadzania Przewodów Doktorskich WNP IBBiOŚ Uniwersytetu Śląskiego uprzejmie zawiadamiają,

że dnia 21.09.2023 r. o godz. 11:00

w formie zdalnej odbędzie się

Publiczna Obrona Rozprawy Doktorskiej

w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych,
w dyscyplinie nauki biologiczne

Mgr Pauliny Zieleźnik-Rusinowskiej

pt.: „Wpływ nawożenia i inokulacji mykoryzowej na wybrane parametry fizjologiczne u czterech gatunków roślin spontanicznie zasiedlających zwały skały płonnej

(przewód doktorski wszczęty w dziedzinie nauk biologicznych, dyscyplinie biotechnologia)

której transmisja będzie dostępna pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=8vTz8akjivE

Promotor
:

Dr hab. Eugeniusz Małkowski, prof. UŚ (Uniwersytet Śląski, Katowice)

Recenzenci:

Prof. dr hab. inż. Jacek Antonkiewicz (Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie)

Dr hab. Małgorzata Wójcik, prof. UMCS (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach. Streszczenie rozprawy oraz recenzje dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Uniwersytetu Śląskiego www.bip.us.edu.pl.

Dokumenty:

Ogłoszenie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Pauliny Zieleźnik-Rusinowskiej

Streszczenie w języku polskim

Streszczenie w języku angielskim