Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Spotkania naukowe IBBiOŚ: „Biosynthetic potential of Actinobacteria from coal related environments”

15.04.2024 - 11:45, aktualizacja 15.04.2024 - 11:45
Redakcja: Patrycja Stefańska
Tagi: ibbioś, spotkania naukowe
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach naukowych Instytutu, które z założenia mają przebiegać w konwencji swobodnej naukowej dyskusji, wymiany doświadczeń i miejsca, gdzie być może powstaną nowe wspólne pomysły. Spotkania są otwarte dla wszystkich Pracowników, Doktorantów i Studentów Instytutu i odbywają się w języku angielskim.
Spotkanie odbędzie się w czwartek 18 kwietnia br. o godz. 13.00 w auli (B-100) IBBiOŚ przy ul. Jagiellońskiej 28. Prezentację zatytułowaną „Biosynthetic potential of Actinobacteria from coal related environments”, wygłosi Pan dr Piotr Siupka.
Następne naukowe spotkanie otwarte Instytutu według harmonogramu zaplanowane jest na 23 maja (wykład wygłosi Pan prof. dr hab. Robert Hasterok).