Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Spotkania naukowe IBBiOŚ: „Finansowanie badań przez Narodowe Centrum Nauki – (nie)możliwości i perspektywy”

20.11.2023 - 14:21, aktualizacja 20.11.2023 - 14:21
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: finansowanie badań, ibbioś, narodowe centrum nauki, ncn, spotkania naukowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach naukowych Instytutu, które z założenia mają przebiegać w konwencji swobodnej naukowej dyskusji, wymiany doświadczeń i miejsca, gdzie być może powstaną nowe wspólne pomysły. Spotkania są otwarte dla wszystkich Pracowników, Doktorantów i Studentów Instytutu, odbywać się będą w języku angielskim.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek 30 listopada br. o godz. 13:00 w auli (B-100) IBBiOŚ przy ul. Jagiellońskiej 28. Cykl spotkań rozpocznie prezentacja zatytułowana "Finansowanie badań przez Narodowe Centrum Nauki – (nie)możliwości i perspektywy", którą wygłosi Pan prof. dr hab. Robert Hasterok.