Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Spotkania naukowe IBBiOŚ: „Heterogeneous yet symplastic plant growth: how mechanical conflicts are solved at subcellular scale”

12.12.2023 - 08:16, aktualizacja 12.12.2023 - 08:16
Redakcja: Patrycja Stefańska
Tagi: ibbioś, spotkania naukowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach naukowych Instytutu, które z założenia mają przebiegać w konwencji swobodnej naukowej dyskusji, wymiany doświadczeń i miejsca, gdzie być może powstaną nowe wspólne pomysły. Spotkania są otwarte dla wszystkich Pracowników, Doktorantów i Studentów Instytutu, odbywać się będą w języku angielskim.

Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 14 grudnia br. o godz. 13:00 w auli (B-100) IBBiOŚ przy ul. Jagiellońskiej 28.
Prezentację zatytułowaną "Heterogeneous yet symplastic plant growth: how mechanical conflicts are solved at subcellular scale" wygłosi Pani prof. dr hab. Dorota Kwiatkowska.