Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Spotkania naukowe IBBiOŚ: „Interactions of nanoparticles with microorganisms”

23.01.2024 - 08:29, aktualizacja 23.01.2024 - 08:29
Redakcja: Patrycja Stefańska
Tagi: ibbioś, spotkania naukowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach naukowych Instytutu, które z założenia mają przebiegać w konwencji swobodnej naukowej dyskusji, wymiany doświadczeń i miejsca, gdzie być może powstaną nowe wspólne pomysły. Spotkania są otwarte dla wszystkich Pracowników, Doktorantów i Studentów Instytutu, odbywać się będą w języku angielskim.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 25 stycznia br. o godz. 13:00 w auli (B-100) IBBiOŚ przy ul. Jagiellońskiej 28.
Prezentację zatytułowaną Interactions of nanoparticles with microorganisms” wygłosi Pan dr Sławomir Sułowicz.

Następne naukowe spotkanie otwarte Instytutu wg harmonogramu zaplanowane jest na 15 lutego (wykład wygłosi Pani dr hab. Katarzyna Hupert-Kocurek, prof UŚ).
Jednakże już dziś zapraszamy na spotkanie w dniu 1 lutego, będziemy gościć dr. Tomasza Nodzyńskiego z Central European Institute of Technology (CEITEC), Masaryk University, Brno, Czech Republic, który wygłosi wykład pt. Zooming on PIN structure through a membrane topology lens”, a gospodarzem spotkania będzie dr Ewa Mazur.