Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Spotkania naukowe IBBiOŚ: „Zooming on PIN structure through a membrane topology lens”

29.01.2024 - 11:34, aktualizacja 29.01.2024 - 11:34
Redakcja: Patrycja Stefańska
Tagi: ibbioś, spotkania naukowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach naukowych Instytutu, które z założenia mają przebiegać w konwencji swobodnej naukowej dyskusji, wymiany doświadczeń i miejsca, gdzie być może powstaną nowe wspólne pomysły. Spotkania są otwarte dla wszystkich Pracowników, Doktorantów i Studentów Instytutu i odbywają się będą w języku angielskim.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 1 lutego br. o godz. 13:00 w auli (B-100) IBBiOŚ przy ul. Jagiellońskiej 28.
Prezentację zatytułowaną „Zooming on PIN structure through a membrane topology lens”, którą wygłosi Pan dr Tomasz Nodzyński (Central European Institute of Technology (CEITEC), Masaryk University, Brno, Czech Republic), goszczący w IBBiOŚ na zaproszenie dr Ewy Mazur. Pani Doktor będzie gospodarzem tego spotkania.

Następne naukowe spotkanie otwarte Instytutu według harmonogramu zaplanowane jest na 15 lutego (wykład wygłosi Pani dr hab. Katarzyna Hupert-Kocurek, prof UŚ).