Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

i  III Komisja  d/s Przeprowadzania Przewodów Doktorskich WNP IBBiOŚ

Uniwersytetu Śląskiego uprzejmie zawiadamiają,

że  dnia   22.10.2020 r.  o godz. 09:00

w formie zdalnej odbędzie się

Publiczna  Obrona  Rozprawy  Doktorskiej

w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych,

w dyscyplinie nauki biologiczne

Mgr. Michała Krzyżowskiego

pt.: „Oddziaływanie krótkołańcuchowych kwasów organicznych i wybranych olejków eterycznych na parametry rozwojowe i behawior strąkowca czteroplamego Callosobruchus  maculatus (F.).”

(przewód doktorski wszczęty w dziedzinie nauk biologicznych dyscyplinie biotechnologia)

której transmisja będzie dostępna pod adresem https://youtu.be/X9gv6DMHFfA

Promotor:

Dr hab. Agnieszka Babczyńska, prof. UŚ (Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach)

Promotor pomocniczy:

Dr Jacek Francikowski (Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu  Śląskiego w Katowicach)

Recenzenci:

Dr hab. Małgorzata Słocińska, prof. UAM (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Dr hab. inż. Paweł Bereś, prof. IOR-PIB (Instytut Ochrony Roślin-Państwowy Instytut Badawczy Terenowa Stacja Doświadczalna w Rzeszowie).

Rozprawa doktorska wraz ze streszczeniem i recenzjami znajduje się do wglądu na stronie Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej  w Katowicach. oraz  na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Uniwersytetu Śląskiego www.bip.us.edu.pl

Dokumenty:

Ogłoszenie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej: Ogłoszenie_M_Krzyżowski.pdf

Ogłoszenie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej: Ogłoszenie_M_Krzyżowski.docx

Recenzja 1: Recenzja_M_SŁocińska.pdf

Recenzja 2: Recenzja_P_Bereś.pdf