Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Instytut Inżynierii Materiałowej
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

XXII Międzynarodowa Studencka Sesja Naukowa „Materiały i Technologie XXI Wieku”

15.04.2021 - 08:38 aktualizacja 15.04.2021 - 09:42
Redakcja: Jacek Krawczyk

Studenckie koło naukowe Mater-Tech, działające na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej zaprasza studentów i doktorantów na Międzynarodową Studencką Sesję Naukową. Tematyka XXII Międzynarodowej Studenckiej Sesji Naukowej „Materiały i Technologie XXI Wieku” obejmuje obszar inżynierii materiałowej i tematy pokrewne. Poniżej informacja od organizatorów.

W związku ze zbliżającą się XXII Międzynarodową Studencką Sesją Naukową „Materiały i Technologie XXI wieku”, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym szczególnym wydarzeniu organizowanym przez Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej oraz studenckie koła naukowe Mater-Tech i Technomat, które obędzie się dnia 28 maja 2021r. w formie on-line. Istotą organizowanej sesji jest wymiana doświadczeń naukowych studentów, poszerzenie wiedzy nabytej podczas toku studiów oraz zawarcie nowych znajomości. Tematyka sesji obejmuje obszar inżynierii materiałowej i tematy pokrewne m.in materiały metaliczne, materiały ceramiczne, materiały kompozytowe, zaawansowane technologie, inżynieria biomedyczna i biotechnologia, nanomateriały, recykling i ochrona środowiska, tworzywa sztuczne, inżynieria jakości, odlewnictwo, metody i techniki badań materiałów. Wyjątkowe okoliczności związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną sprawiły, że zmianie uległa struktura konferencji. Tym samym przewiduje się uczestnictwo w formie prezentacji multimedialnej (z użyciem MS Power Point lub Prezi) lub 3-minutowego filmu. Ponadto, wszystkie przesłane abstrakty oraz artykuły pełnotekstowe przesłane wraz z pozytywną recenzją, zostaną wydane w postaci elektronicznej zwartej monografii opatrzonej numerem ISBN.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Co więcej, przewidziane są nagrody. Pozostałe szczegóły można znaleźć w regulaminie na stronie https://sesja.mater.tech/pl

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

Zapraszamy do udziału

return to top