Instytut Inżynierii Materiałowej

Inżynieria Materiałowa na Tygodniu Czarownic w ramach Europejskiego Miasta Nauki

17.10.2024 - 16:02 aktualizacja 17.10.2024 - 16:06
Redakcja: Jacek Krawczyk

Od 28 października do 3 listopada w ramach odbywającego się w 2024 roku wydarzenia Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024 organizowany będzie Tydzień Czarownic. W ramach tygodnia zaprezentowane będą również wykłady i warsztaty dotyczące Inżynierii Materiałowej, przygotowane przez pracowników naszego Instytutu pod przewodnictwem dr inż. Sylwii Golba.
Aktywności pod tajemniczym tytułem „Magiczna wyprawa przez żywioły z Inżynierią Materiałową: czarowanie z ziemią, wodą, ogniem i powietrzem” zabiorą uczestników w niezapomnianą podróż przez świat magii i przyrody! Nasze tajne warsztaty zapraszają dzieci (te nieco starsze także!) do eksploracji ziemi, wody, ognia i powietrza w sposób ekscytujący, choć może nieco niekonwencjonalny. Całość wydarzenia zakończy “Magiczny turniej zagadek logicznych”.

Więcej informacji i dostęp do rejestracji na wydarzenie znajdują się poniżej. Zapraszamy.