Instytut Socjologii

08.03.2024 - 13:46 aktualizacja 08.03.2024 - 13:47
Redakcja: katarzynaprzybylowska

Certyfikat Doskonałości Kształcenia

Z wielką radością informujemy, że decyzją Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 22 lutego 2024 roku kierunkowi Socjologia w        Uniwersytecie Śląskim w Katowicach przyznano Certyfikat Doskonałości Kształcenia w kategorii Doskonały kierunek – doskonałość w kształceniu.

Certyfikat Doskonałości Kształcenia to najwyższe wyróżnienie PKA – jest przyznawane kierunkom, które wdrażają skuteczne, innowacyjne oraz godne naśladowania rozwiązania sprzyjające jakości kształcenia. Wyróżnienia w kategorii Doskonały kierunek – doskonałość w kształcenia przyznano w tym roku    17 kierunkom prowadzonym w uczelniach w całej Polsce, wśród nich znalazły się dwa kierunki prowadzone w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach: socjologia i ochrona środowiska. Nasza radość jest tym większa, że są to pierwsze Certyfikaty Doskonałości Kształcenia na naszej uczelni.