Instytut Sztuk Muzycznych

IV Śląski Festiwal Nauki KATOWICE

01.03.2020 - 12:17 aktualizacja 01.03.2020 - 12:17
Redakcja: Krzysztof Kasprzyński

Jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w Polsce.

To nasze uniwersyteckie święto, którego pomysłodawcą, głównym organizatorem i liderem jest Uniwersytet Śląski. Razem z nami przedsięwzięcie przygotowują: Politechnika Śląska, Śląski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. J. Długosza w Częstochowie, Akademia Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej oraz Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach. Po raz czwarty, za sprawą festiwalu NAUKA JEST BLIŻEJ – tak brzmi jego tegoroczne hasło.

Szczegóły programu można znaleźć na stronie wydarzenia – https://www.slaskifestiwalnauki.pl/pelny-program-festiwalu

W wydarzeniu uczestniczą również studenci i pedagodzy Instytutu Sztuk Muzycznych.
Zobaczymy ich 25 stycznia w Teatrze Śląskim oraz 26 i 27 stycznia na estradach Miejskiego Centrum Kultury w Katowicach.