Instytut Sztuk Muzycznych

Nabór do Chóru Uniwersytetu Śląskiego Harmonia

22.02.2021 - 14:12 aktualizacja 22.02.2021 - 14:28
Redakcja: Andrzej Szczurek

PODZIEL SIĘ Z NAMI TWOIM GŁOSEM!!!

Nabór do Chóru Uniwersytetu Śląskiego Harmonia  [ONLINE]logo harmonia

Nabór trwa od 19 lutego do 25 lutego 2021r. do godz. 21:00

lokalizacja: CIESZYN

Muzyka to Twoja pasja. Kochasz śpiewać. Szukasz swojego miejsca?

Nieważne co studiujesz i gdzie mieszkasz, nie musisz nawet studiować – liczy się wspólna pasja do śpiewu!

Pragniesz współpracować z muzykami światowej sławy – takimi jak m.in  Andrea Bocelli, Roberto Alagna, Aleksandra Kurzak, Garou oraz licznymi  gwiazdami estrady – m.in. Beatą Kozidrak, Stanisławem Soyką,  Kayah,Tomsonem i Baronem, Justyną  Steczkowską, Andrzejem Piasecznym,  Kasią Moś?

Możemy spełnić wspólnie Twoje muzyczne marzenie i wystąpić z artystą, którego uwielbiasz.

Chcesz występować na najpiękniejszych scenach świata jak np. Royal  Festival Hall, NOSPR, NFN …
…a może myślisz o światowych podróżach, festiwalach i koncertach? Zaśpiewaliśmy już w Tajlandii, Gruzji, na Filipinach, w Korei Płd., a  także w wielu krajach Europy.

Koniecznie do nas dołącz! Z całą pewnością czekamy właśnie na Ciebie!

PODZIEL SIĘ Z NAMI TWOIM GŁOSEM!!!

• poznaj z nami świat
  • sprawdzaj się w konkursach na całym świecie
  • zaśpiewaj z gwiazdami
  • poznaj najlepsze sceny koncertowe polski i świata
  • zaśpiewaj muzykę „oskarowych” kompozytorów
  • śpiewaj dla wielotysięcznej publiczności
  • twórz z nami muzyczne show

Wyślij nam swoje zgłoszenie drogą mailową!
Nagraj krótki filmik (lub plik dźwiękowy), w którym opowiesz nam kilka  słów o sobie (ok. 20-30 sekund wystarczy), a następnie zaśpiewaj a  cappella fragment wybranego przez siebie utworu.

Całe nagranie powinno trwać ok. 3 minut.
Plik wyślij do nas na adres: cieszynharmonia@gmail.com, korzystając  np. z wetransfer.com lub wrzucając na swój dysk Google, nie zapomnij o przyznaniu nam dostępu.

termin przesłania zgłoszeń: do czwartku 25 lutego 2021
wyniki naboru ostatecznie: w niedzielę 28 lutego 2021

W razie jakichkolwiek pytań – zwróć się do nas poprzez stronę na facebooku Chóru Uniwersytetu  Śląskiego Harmonia https://www.facebook.com/ChorUniwersytetuSlaskiegoHarmonia

lub mailowo na adres cieszynharmonia@gmail.com