Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Student ISM finalistą Studenckiego Nobla!

13.06.2023 - 08:18 aktualizacja 13.06.2023 - 08:18
Redakcja: justynaolesinska

Pan Paweł Urzenitzok, student prawa, studiujący w ramach Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych, został jednym z 10 najlepszych studentów w Polsce w dziedzinie nauk społecznych.

Studencki Nobel jest jedynym programem stypendialnym stworzonym przez organizację studencką. Skierowany jest do studentów uczelni wyższych z całej Polski, którzy wyróżniają się ambicją, ciężką pracą oraz zaangażowaniem. Niezależne Zrzeszenie Studentów pragnie, by program ułatwiał młodym ludziom rozwijanie swoich pasji, zainteresowań, a przede wszystkim motywował do podejmowania kolejnych działań.

Pan Paweł jest uczestnikiem prestiżowych akademii, takich jak Kolegium Legislacji, M&A Academy, Corporate Law Academy, Akademia Liderów Dyplomacji. Za swoją działalność naukową został wyróżniony Stypendium Rektora.

Pan Paweł z pełnym zaangażowaniem podejmuje się również różnych działań społecznych i naukowych. Jak sam mówi, jego misją jest działanie na rzecz innych oraz dążenie do dobra społecznego poprzez aktywną postawę obywatelską. Jest organizatorem licznych wydarzeń kulturalnych i naukowych, które integrują środowisko studenckie i promują naukę.

 

return to top