• Polish
Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym umiejętności językowych osób pełnoletnich

03.04.2024 - 09:34 aktualizacja 30.07.2024 - 14:58
Redakcja: JO

Grupa realizująca moduł Problemy Niejednorodne pod opieką dr. Witolda Marzędy przygląda się umiejętnościom językowym osób pełnoletnich.

Badanie składa się z 2 części:

1. Wykonania testu poziomującego z języka angielskiego (część testowa ABC wraz ze słuchaniem).

2. Wykonania prostego testu z języka polskiego i angielskiego na komputerze (czytanie i słuchanie).

Całość może potrwać około 60 minut, a uczestnicy zostaną zaproszeni do budynku przy ulicy Bankowej 14 w Katowicach.

Za udział w badaniu uczestnicy otrzymają odpowiedź zwrotną z informacją o poziomie znajomości języka angielskiego (od A1 do C2).
Poszukiwane są osoby o różnym stopniu znajomości języka angielskiego, dlatego udział w badaniu mogą wziąć również ci, którzy nie czują się pewnie z tym językiem.
Chęć udziału w badaniu można zadeklarować wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej: https://forms.office.com/e/BCpP2DkKwk.
Pytanie lub wątpliwości można kierować na adres mailowy: katarzyna.mazur@o365.us.edu.pl.