FRUCTUS – studencka konferencja kulturoznawstwa i kultur mediów

26.05.2022 - 11:44, aktualizacja 26.05.2022 - 13:45
Redakcja: mn

W najbliższy poniedziałek i wtorek (30 i 31 maja 2022 roku) na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się pierwsza konferencja prezentująca dorobek studentek i studentów kulturoznawstwa i kultur mediów. Wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania ich dotychczasowych osiągnięć, ale również przedstawienia owoców badań na różnych etapach realizacji.

Konferencja FRUCTUS to dwa popołudnia, podczas których wygłoszone zostaną referaty o drogach naukowego rozwoju, o trudach i radościach publikacji w czasopismach (także tych punktowanych), o pierwszych próbach udziału w interesujących projektach oraz o osiągnięciach studentów kulturoznawstwa i kultur mediów. Będzie to również okazja do wymiany doświadczeń, rozmów, dyskusji oraz zadawania pytań.

Konferencja zorganizowana jest pod opieką dr hab. Małgorzaty Rygielskiej, prof. UŚ.

Szczegółowy program dostępny tutaj.