Piotr Górny z nagrodą II stopnia w konkursie międzynarodowym

08.05.2023 - 07:52 aktualizacja 08.05.2023 - 07:52
Redakcja: violettakulik

Piotr Górny – student Uniwersytetu Śląskiego, na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi, reprezentujący Sekcję Naukową „Progres” wraz z opiekunką naukową – dr Angeliką M. Pabian, wziął udział w zespołowym konkursie wraz z Serhii Chabanem – studentem Politechniki Lwoskiej oraz jego opiekunką naukową Jagołynik Switłaną Hennadijewną.

Zespół zdobył nagrodę II stopnia (II miejsce) w Międzynarodowym konkursie studenckich prac naukowych: „Nauki o zarządzaniu, społeczne i behawioralne w realizacji zasad zrównoważonego rozwoju” i tym samym przeszedł do drugiego etapu konkursu. Laureaci zostali zaproszeni na konferencję, która odbyła się w dniu 4 maja br. Prezentacja studentów nt. oznakowania ekologicznych towarów również zdobyła uznanie gremium oceniającego.

Serdecznie gratulujemy!

Piotr Górny