Propozycje finansowania projektów z Funduszy Europejskich dla Śląska 2021-2027

Redakcja: mariamichniowska
Tagi: fundusze, projekty

Działanie FESL.06.02 Kształcenie ogólne – II kwartał 2024

Działanie obejmuje m.in. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, umiejętności i kompetencji kadry pedagogicznej, niepedagogicznej oraz kadry zarządzającej szkół i placówek, oraz kompetencji w zapobieganiu dyskryminacji i przemocy rówieśniczej motywowanej uprzedzeniami oraz w zakresie procesu integracji uczniów (na przykład ukraińskich) i radzeniu sobie z ich trudnościami związanymi z doświadczeniem traumy wojennej i migracji.

Działanie FESL.06.03 Kształcenie zawodowe – III kwartał 2024

Działanie obejmuje m.in. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, umiejętności i kompetencji kadry pedagogicznej (w tym zwłaszcza kadry kształcenia zawodowego/branżowego, instruktorów praktycznej nauki zawodu), niepedagogicznej oraz kadry zarządzającej szkół i placówek, w tym centrów kształcenia zawodowego i ustawicznego, oraz kompetencji w zapobieganiu dyskryminacji i przemocy rówieśniczej motywowanej uprzedzeniami oraz w zakresie procesu integracji uczniów (na przykład ukraińskich) i radzeniu sobie z ich trudnościami związanymi z doświadczeniem traumy wojennej i migracji.

SZOP.FESL.007