III miejsce w II edycji Konkursu Alioth Foundation dla Barbary Szustkiewicz, absolwentki kierunku BNiM

20.02.2024 - 10:15 aktualizacja 20.02.2024 - 10:19
Redakcja: violettakulik

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że absolwentka kierunku Bezpieczeństwo Narodowe i Międzynarodowe – Uniwersytet Śląski w Katowicach – Pani Barbara Szustkiewicz zdobyła III miejsce w II edycji Konkursu Alioth Foundation na najlepsze prace dyplomowe z zakresu bezpieczeństwa, obronności i przemysłu obronnego za pracę magisterską pt. „Zjawisko piractwa jako zagrożenie dla bezpieczeństwa morskiego w XXI wieku”.
Celem konkursu jest promowanie zwiększania świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa narodowego oraz wyróżnienie tych osób, które w swojej pracy naukowej zdecydowały się związać z tym kluczowym w obecnych czasach zagadnieniem.
Serdecznie gratulujemy!

książki na regale