Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Tydzień adaptacyjny na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach | Komunikat JM Rektora

30.09.2022 - 14:30 aktualizacja 03.10.2022 - 15:20
Redakcja: jp
Tagi: adaptaciak

Wiadomość od Kolegów i Koleżanek z Samorządu Studenckiego

Drogie studentki, drodzy studenci,

już w poniedziałek 3 października rozpoczynacie swoją przygodę z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach! Bardzo się cieszymy na spotkanie z Wami i przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji.
W poniedziałek, wraz z Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu organizujemy dla Was grę terenową, w której możecie zgarnąć wiele nagród od Samorządu, a poza nimi – dodatkowe nieobecności do wykorzystania na zajęciach z WFu. Gra odbywa się *zamiast* zajęć dydaktycznych, więc zarejestrujcie się jak najszybciej: https://forms.gle/csJY12NeKPyuKdtZ7

We wtorek i środę (w zależności od wydziału), zorganizujemy dla Was obowiązkowe szkolenia z praw i obowiązków studenta. To bardzo ważny niezbędnik przetrwania pierwszych tygodni, ale też wiele wskazówek ułatwiających studiowanie. Szczegółowy harmonogram pojawi się na stronie www.samorzad.us.edu.pl. Nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

W środowy wieczór zapraszamy Was do Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego. Będziecie mogli zagrać w planszówki i nawiązać wiele nowych znajomości z różnych wydziałów. To będzie świetna zabawa!

W czwartek przygotujemy dla Was wyjątkową niespodziankę – śledźcie naszą stronę oraz wydarzenie na facebooku.

Wszystkie bieżące informacje będą publikowane są na naszym Facebook’u w wydarzeniu: https://fb.me/e/dsoUsOyF9 dołączajcie do niego czym prędzej! Czekamy na Was!

Życzymy Wam wszystkim powodzenia w pierwszych dniach na naszej Uczelni – w razie pytań – jesteśmy do Waszej dyspozycji – najlepiej przez facebooka, ale też przez maila urss@us.edu.pl
Obserwujcie nasze sociale:
facebook.com/studenci_us
instagram.com/studenci.us

Pozdrawiamy
Wasi Koledzy i Koleżanki
z Samorządu Studenckiego

return to top