Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Poniedziałek z IT | Citi Solutions Center | Co oznacza bycie agile w wielkiej korporacji?

29.02.2024 - 23:03, aktualizacja 02.03.2024 - 21:22
Redakcja: slawomirkaptacz
Tagi: poniedziałek z IT

Prowadzący

Jerzy Feliszewski

O spotkaniu

Co oznacza bycie agile w wielkiej korporacji?

Wdrożenie SCRUMa na przykładzie firmy, która powstała na bazie metodologii

Obecnie każdy jest #agile – ale czy rozumiemy, dlaczego podążamy za tym trendem? Słowa klucz takie jak agile i SCRUM są używane codziennie na wszystkich poziomach zarządzania, ale czy naprawdę wiemy, co one oznaczają? Korzystanie z metodologii SCRUM bez zrozumienia jej celu nie czyni cię w żaden sposób agile. Wykład ten przedstawi pułapki i wyzwania transformacji w ogromnej firmie z rozproszonymi geograficznie zespołami, dużymi monolitycznymi aplikacjami i gdzie bezpieczeństwo danych jest kluczem do utrzymania zaufania naszych klientów

Opis firmy

Citi Solutions Center (CSC) Poland ma swoje lokalizacje w Warszawie (HQ) oraz w Olsztynie. Niezależnie od tego, czy lepiej czujesz się w dynamicznym otoczeniu, czy też cenisz sobie spokojną, rodzinną atmosferę – z Citi możesz zbudować wartościową karierę i cieszyć się równowagą pomiędzy rozwojem zawodowym, a życiem prywatnym. CSC Poland jako strategiczna dla Grupy Citi lokalizacja została otwarta w 2005 roku, licząc zaledwie 57 pracowników. Dziś stanowimy międzynarodowy, różnorodny zespół składający się z ponad 6000 osób.

Nasze zespoły pracują w pełnym spektrum działalności Citi, operując w obszarach takich jak przeciwdziałanie praniu pieniędzy, operacje bankowości prywatnej, technologia, usługi skarbowe i finansowanie handlu czy audyt wewnętrzny, świadcząc także usługi w zakresie rynków finansowych i papierów wartościowych oraz wielu innych.

Możliwości pracy i rozwoju w Citi Solutions Center Poland obejmują nie tylko różne gałęzie biznesu, ale także wiele lokalizacji – nasze usługi świadczymy w 90 krajach na całym świecie!

Link do spotkania

https://zoom.us/…

Uwaga!
Namiary na spotkanie zostaną przesłane w mailingu oraz umieszczone w zespole na MS Teams najpóźniej w dniu spotkania.

return to top