Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Poniedziałek z IT | Rockwell Automation | Transformacja cyfrowa w przemyśle, rozszerzona rzeczywistość

05.02.2024 - 10:58, aktualizacja 06.02.2024 - 11:49
Redakcja: slawomirkaptacz
Tagi: poniedziałek z IT

Magdalena Salwa

O spotkaniu

• Jaki wpływ na przemysł ma transformacja cyfrowa?
  • Jakie idą za nią korzyści?
  • Dlaczego wiodące firmy na rynku coraz częściej wdrażają rozszerzona rzeczywistość w swoich procesach?
  • Przemysł: rozumienie w kontekście omawianego tematu i kontekst historyczny.
  • Przemysł 4.0: Co tak naprawdę oznacza i czego dotyczy pojęcie funkcjonujące na rynku od kilku lat?
  • Transformacja cyfrowa: czyli czwarta rewolucja przemysłowa.
  • Cyfryzacja: siła napędowa rozwoju w przemyśle.
  • Rozszerzona Rzeczywistość oraz korzyści jakie za sobą niesie.

Opis firmy

Rockwell Automation to firma z ponad 100 letnią historią. To wiodący globalny dostawca rozwiązań dla przemysłu w zakresie techniki napędowej, sterowania i oprogramowania.
Rockwell Automation dostarcza kompleksowe rozwiązania zaczynając od produktów Allen-Bradley® i Rockwell Software®, przez sprawdzone architektury i systemy, kończąc na szerokiej gamie usług. Jesteśmy największą firmą na świecie zajmującą się automatyką przemysłową i przetwarzaniem infromacji. Nasze flagowe marki produktów Allen-Bradley® i Rockwell Software® są znane z doskonałości.
W Polsce firma zatrudnia kilka tysięcy pracowników w trzech lokalizacjach: Katowice, Warszawa i Gdańsk.

Link do spotkania