Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Informatyka 2 rok, I stopień, studia stacjonarne | Rejestracja do grup i wybór specjalności

19.01.2023 - 19:42, aktualizacja 20.01.2023 - 09:00
Redakcja: jp

Szanowne Studentki i Szanowni Studenci studiów I stopnia 2 roku studia stacjonarne kierunku informatyka.

W dniu 19.01.2023 r. o godz. 18:00 rozpoczęła się rejestracja do grup oraz wybór specjalności.

Rejestracja odbywa się do odpowiedniego modułu w zależności od wybranej specjalności:

• Specjalność: Grafika aplikacji webowych i hybrydowych – Moduł: W4-IN-GA-S1-19-4-PIG Projektowanie interfejsów graficznych aplikacji internetowych i hybrydowych (limit 30 osób).
  • Specjalność: Inżynieria oprogramowania – Moduł: W4-IN-IO-S1-19-4-PUS Programowanie układów sterowania (limit 45 osób).
  • Specjalność: Inżynieria systemów informatycznych – Moduł: W4-IN-IS-S1-19-4-PSZ Programowanie w środowiskach zintegrowanych (limit 45 osób).
  • Specjalność: Projektowanie aplikacji webowych – Moduł: W4-IN-AW-S1-19-4-PDS Języki programowania dynamicznych stron internetowych (limit 45 osób).
  • Specjalność: Technologie przetwarzania danych – Moduł: W4-IN-TP-S1-19-4-NIU Naturalne interfejsy użytkownika (limit 30 osób).

W ramach modułu (specjalności) wybiera się  również grupę zajęciową.
Uruchomione zostaną specjalności, w których powstanie przynajmniej jedna grupa zajęciowa.

Link: Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – USOSweb