Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

08.12.2022 r. Konferencja techniczna ProIntegra S.A.

06.12.2022 - 08:06, aktualizacja 06.12.2022 - 08:10
Redakcja: magdakorbela

Serdecznie zapraszamy na konferencję techniczną organizowaną przez ProIntegra SA oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach, podczas której zostaną zaprezentowane wyniki zrealizowanego przez Spółkę ProIntegra SA projektu badawczo rozwojowego pt: „Prowadzenie prac badawczo – rozwojowych nad opracowaniem prototypu uniwersalnego, transakcyjnego systemu zarządzania bazami danych o niejednorodnym modelu danych”.

Agenda konferencji

Spotkanie odbędzie się w trybie online na platformie MS Teams:

Dołącz na komputerze lub w aplikacji dla urządzeń przenośnych

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Identyfikator spotkania: 315 359 879 007
Kod dostępu: etFwgB

Pobierz aplikację Teams | Dołącz w Internecie

Lub połącz się (tylko dźwięk)

+48 22 536 42 41 553026816#  Poland, Warsaw

Identyfikator konferencji telefonicznej: 553 026 816#

Znajdź numer lokalny | Resetuj numer PIN

Dowiedz się więcej | Opcje spotkania

W ramach projektu został opracowany i wytworzony prototyp uniwersalnego, transakcyjnego systemu zarządzania bazami danych o niejednorodnym modelu danych.

Zakończone sukcesem prace badawcze umożliwiły wprowadzenie systemu do działalności własnej Spółki oraz pełną komercjalizację produktu.

Szersze informacje na temat możliwości funkcjonalnych systemu znajdują się na stronie internetowej Spółki pod adresem: https://www.prointegra.com.pl/714-2/

Na realizację projektu Spółka otrzymała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego dla osi priorytetowej: I. Nowoczesna gospodarka.