Wydział Teologiczny

XII edycja konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

30.04.2020 - 11:22 aktualizacja 30.04.2020 - 11:24
Redakcja: maciejbasiuk

Wyróżnienia JM Rektora to konkurs adresowany do studentów i doktorantów oraz uczestników różnych formy kształcenia prowadzonych przez Uniwersytet Otwarty w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Poszukiwane są osoby, które realizują się w działalności społecznej, kulturalnej, popularnonaukowej, jak również w inicjowaniu i rozwijaniu życia studenckiego oraz posiadające osiągnięcia naukowe, artystyczne bądź sportowe.

Procedura konkursowa po raz pierwszy przeprowadzona zostanie w całości zdalnie – zarówno na etapie składania, jak i wydziałowej oceny wniosków. Uproszczone zostało także przedstawianie zaświadczeń.

Termin przesyłania wniosków upływa 21 maja 2020 r. o godz. 12:00. Szczegółowe informacje, przykładowe działania w ramach kategorii konkursowych oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.wyroznienia.us.edu.pl.

Wnioski w XII edycji konkursu Wyróżnień JM Rektora UŚ studenci Wydziału Teologicznego mogą przesyłać na adres: teologia@us.edu.pl, a doktoranci na adres: doktoranckie@wtl.us.edu.pl.

return to top